Mamazu

Mamazu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • DOSYA BOYUTU 12.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sercan Burak Agir

Mamazu iOS İndir: Sokakta yaşayan hayvanlara yardım eden harika bir topluluk

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda çalışan Mamazu mobil uygulaması, sokak hayvanlarına aralıksız yardım etmeyi kendilerine gaye edinmiş insanların oluşturduğu bir projenin parçası olan yararlı bir sosyal sorumluluk uygulamasıdır.

Sokakta yaşayan hayvanların yaşam şartlarını biraz olsun iyileştirmek adına çabalayan gönüllülerin projesi kapsamında geliştirilen Mamazu mobil uygulaması, temel olarak kötü şartlarda yaşayan ve yardıma ihtiyacı olan sokak hayvanlarının tespit edilmesi üzerine kurulu.

Mamazu mobil uygulaması kullanıcıları sokakta yaşayan hayvanların konumlarını uygulamanın haritası üzerinden işaretleyerek Mamazu gönüllülerinin oraya ulaşmalarını sağlayabilir. Sokak hayvanlarının bulunduğu konumlara gelen gönüllüler hayvanların mama ve su ihtiyaçlarını karşıladıkları gibi veteriner ihtiyacı olan hayvanlara da yardımcı olabilir.

Ayrıca Mamazu mobil uygulamasında karşınıza gelen liste ekranından işaretli konumları da görebilir kendiniz de o noktalara gidip gönüllü projesine katkıda bulunabilirsiniz. Uygulama ekranı size söz konusu konuma yürüyerek ya da araçla ne kadar sürede gidebileceğinizi de gösteriyor. Sokaklarda zor şartlarda yaşayan dostlarımıza yardım elinizi uzatmak için Mamazu mobil uygulamasını AppStore’dan ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.