MarketoList

MarketoList

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ali Kayhan

MarketoList, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir alışveriş listesi uygulamasıdır.

MarketoList, basit ve sade bir arayüzle karşımıza çıkan bir alışveriş listesi uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, alışverişe çıkmadan önce alacağınız ürünlerin listesini çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Diğer yandan marketlerde bulunan indirim ve kampanyaları da görmenize olanak tanıyan bu uygulamaya hayran kalacaksınız. 

Kişisel finans ve harcama yönetimine dair uygulamalara sıkça rastlıyorduk ama kaliteli bir alışveriş listesi uygulaması göremiyorduk. Marketolist bu hasreti bitiriyor ve alışveriş yaparken karmaşadan kurtulmamıza olanak tanıyor. Üstelik alışveriş yapacağınız insanlarla ortak hareket edebilmesi, uygulamanın en iyi özelliği diyebilirim. Örneğin ofisinizde bir etkinlik düzenleyeceksiniz diyelim, hemen bir ortak liste açarak ve insanlar yeni ürünler ekleyebilsine olanak tanıyabilirsiniz. Anında senkronize olan ortak bir alışveriş listeniz olur. 

Son derece kullanışlı bir uygulama olan MarketoList'i ücretsiz indirebilirsiniz. Mükemmel özelliklere sahip olması ve "akıllı" uygulama sıfatını sonuna kadar hak etmesi nedeniyle denemenizi kesinlikle öneririm.