MaskMe Mobile

MaskMe Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Abine

MaskMe Mobile, kişisel bilgilerimizi korumamızı sağlayan etkileyici bir uygulamadır.

MaskMe Mobil, Chrome ve Firefox için çıkartılmış eklentinin mobil versiyonu. Chrome ve Firefox üzerinden sınırlı olsada ücretsiz kullanabileceğimiz bu uygulamanın mobil versiyonunu indirmek ücretsiz fakat kullanmak için aylık 5 $ olan üyeliği satın almak zorundasınız. Ayrıca bu üyeliği alarak sahte e-posta oluşturma işlemi ile sınırlı uygulamada, telefon numaranızın ve kredi kartınızın da sahtesini oluşturma yetkisi kazanmış oluyorsunuz.

Temel olarak internet üzerindeki sitelere gerçek bilgilerimizi vermek istemediğimizde, gerçekleriyle eşleşen sahte hesaplar oluşturarak bilgilerimizi korumamızı sağlayan uygulama oldukça etkileyici. Hangi sitelere güvenip hangilerine güvenmememiz gerektiği bilmiyorsak eğer bu uygulama ile sahte e-posta hesabı, telefon numarası ve kredi kartı oluşturarak istediğimiz siteye giriş yapabiliriz.

Üretici şirketinin yaptığı açıklamada, uygulamanın ortada bir bilgi olmadığında kaybedecek de birşeyiniz olmaz mantığıyla çalıştığını vurguladı.

Birçok sitenin bilgilerimizi elde ederek, paylaştığını, spam mail yolladığını ve reklam kampanyalarıyla bizi bunalttığını söylemek yanlış olmaz. Bu uygulama sayesinde artık gerçek bilgilerinize ulaşamayacak olan siteler, sadece oluşturduğunuz sahte hesapları görecek. Uygulamanın güzel yanlarından biri ise oluşturduğunuz sahte hesapları istediğiniz zaman silebilmeniz.

Gerçek bilgilerinizi sahte hesaplar altında kullanarak sizde kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.