Maxthon (Classic)

Maxthon (Classic)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,192
  • DOSYA BOYUTU 1.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Maxthon

Sekmeli internet gezintisinin ilk örneklerinden olan Maxthon'un Internet Explorer çekirdeği kullanan ve çok beğenilen klasik eski sürümü.

Maxthon Classic (daha önce bilinen ismi ile MyIE2) sekmeli internet tarayıcısı çağının ilklerinden biri olarak alternatif bir web gezintisi deneyimi sunuyor. Maxthon, Internet Explorer çekirdeğinden oluşturulmuş (IE 5 veya 6'ya ihtiyaç duyar) bir çoklu sayfa tarayıcısıdır. Tarayıcı tek bir pencere içinde birden fazla sayfa açma özelliği ile ön plana çıkarken entegre kullanıcı arayüzü ile sörf yaparken çok az sistem kaynağı kullanarak sisteminizi hiç yormadan çalışıyor.

 

Uygulamaya özel eklentiler ile farklı özellikler ekleyebildiğiniz bu tarayıcı ve IE için hazırlanmış küçük programlarıda destekliyor. Aynı zamanda Maxthon Classic otomatik sayfa kaydırma, otomatik form doldurma, harici araçlar, plug-i desteği, haber grubu gezinti modu, fare hareketleri, kişiselleştirilebilir arayüz ve otomatik gizleme gibi birçok ekstra özelliğe de sahip.

 

Yazılımın son sürümü ile tema desteği getirilirken eklenti stabilitesi de arttırılmış bulunuyor. Versiyon 1.6.5 build 18 ile otomatik sorgulama yapan arama kutuları ve eski stil arama seçeneği gibi özellikler programa eklenirken, bazı hatalardanda giderilmiş durumda.

Not: Maxthon Classic sürümü ile uyumlu olan Türkçe dil paketini buradan indirebilir ve tarayıcıyı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.