Media SOS

Media SOS

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 583
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mediafour

Media SOS, Android ya da iOS cihazınızdan müzik fotoğraf ve video verilerinizi kopyalamanın; ayrıca cihazlarınızda bulamadığınız verileri geri elde etmenin en iyi yoludur

Media SOS, Android ya da iOS cihazınızdan müzik fotoğraf ve video verilerinizi kopyalamanın en iyi yoludur. Verilerinizi geri elde etmek artık hiç zor değil.

Media SOS kullanmadan cihazınızda bir içeriği bulmak ya da içeriği kopyalamadan bilgisayarınıza aktarmak çok zor olabilir. Bu program, kopyalama ve aktarma işini son derece basit hale getiriyor.

Bunun için yapmanız gerekenler; cihazınızı seçmek, hangi verinin kopyalanacağını belirlemek ve sonrasında nereye kopyalanacağına karar vermektir. Media SOS, istediğiniz veriyi, kopyalamanıza gerek kalmadan Android ya da iOS cihazınızdan bilgisayarınıza aktarmanızı sağlar. Bu işlem sonrasında cihazınızdaki veri silinmez. Hem bilgisayarınızda hem de cihazınızda aynı veriyi saklamış olursunuz. Şimdi içeriklerinizi istediğiniz yere kopyalayabilirsiniz. İsterseniz iTunes’a, isterseniz kişisel klasörleriniz içine ya da masaüstünüze…

Bazen cihazınızda fotoğraf ya da video verileriniz kaybolur. Veriler cihazınızın içindedir fakat cihazınız bunları görmez dolayısıyla göstermez. Media SOS, işte bu dosyaları belirler, bulur ve kurtarır.

Bu program; iPhone, iPad, iPod touch, klasik iPod gibi iOS ve Android cihazlarla çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yazılım aynı zamanda; Razr, Galaxy Nexus ve Galaxy Tablet ile de uyumludur.