Meebo MiniBar

Meebo MiniBar

kullanıcı

Meebo, web tarayıcı üzerinde çalışan, MSN, Yahoo!, GTalk, ICQ, Aim, Myspace, Jabber dahil 100+ servisin hizmetini destekleyen ve arayüz konusunda bir çok kullanıcının beğenisini kazanmış popüler bir web servis uygulaması.

Meebo hiç bir program kurmanıza gerek kalmadan internet üzerinden tüm mesajlaşma programlarına erişmenizi sağlayan etkili bir web sayfası sağlıyor. Meebo web sayfası üzerinden MSN, Yahoo!, GTalk, ICQ, Aim, Myspace, Jabber gibi aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm mesajlaşma servislerine erişebiliyorsunuz. Pidgin yapımcıları tarafından ücretsiz kullanıma sunulan ve açık kaynak kod kütüphaneleri kullanılarak oluşturulmuş popüler bir web uygulaması. Özellikle arayüz konusunda bir çok kullanıcının beğenisini kazanmış durumda.

Tüm browserlara eklenebilen araç çubuğu Meebo'nun web arayüzü ile yapabilediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı olmakta. Firefox, Chrome, Safari ve IE için hazırlanmış araç çubukları ile kesinlikle platform bağımsız bir uygulama.

Genel Özellikleri:

  • 2005 yılından beri hizmet vermekte.
  • AOL / AIM, Yahoo!, Windows Live Messenger, Gmail / Google Talk, Facebook, MySpace dahil 100+ servisin hizmetini desteklemekte.
  • Tüm data bağlantılarını destekleyen ve bağlantı kotuğunda tekrar bağlanabilmesi sayesinde hiçbir şekilde veri kaybı yaşatmamakta.
  • Android, iOS, BlackBerry mobil cihazlarınızda, web üzerinden Meebo sitesine girerek, bilgisayarınıza programı yükleyerek ve web tarayıcınıza ekleyebileceğiniz araç çubuğu ile sınırsız sohbet imkanı.