Microsoft Build

Microsoft Build

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • DOSYA BOYUTU 19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eventbase Inc.

Microsoft Build, 30 Mart - 1 Nisan 2016 arasında gerçekleşecek olan Build 2016 Geliştirici Konferansı için hazırlanan resmi uygulama.

Microsoft Build, 30 Mart - 1 Nisan 2016 tarihleri arasında San Francisco’da gerçekleşecek Build 2016 Geliştirici Konferansı için hazırlanmış resmi bir uygulama. Web tarayıcılar üzerinden canlı olarak izlenebilecek etkinlikte olan biteni Android akıllı telefonumuza taşıyan etkinlik uygulaması konferansa kayıt esnasında verilen Microsoft hesabı ve şifre ile giriş yapılarak kullanılabiliyor.

Microsoft’un her yıl düzenlediği, yepyeni ürünlerini tanıttığı Build Geliştirici Konferansı için hazırlanmış resmi uygulama diğer etkinlik uygulamalarından farklılık göstermiyor. Etkinlikte hangi konuşmacıların ve katılımcıların yer aldığını öğrenebiliyor, konferans oturum listesine erişebiliyor, röportaj yapacağınız Microsoft grup ve partnerlerinin kimler olduğunu öğrenebiliyor, konferansa katılanlarla sohbet edebiliyorsunuz. Ayrıca konferansın gerçekleştiği yeri harita üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Windows 10 üzerinde çalışan yepyeni Lumia amiral gemisi modeller, yeni Surface tabletler, evrensel uygulamalar ve daha pek çok yeni ürünün tanıtılacağı tahmin edilen Build 2016 Etkinliğini iple çekenler arasındaysanız ve de Türkiye saati ile 19:00’da başlayacak bu dev etkinliği izleyecek vaktiniz yoksa resmi uygulamayı Android cihazınıza indirmenizi öneririm.