Microsoft Translator

Microsoft Translator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,020
  • DOSYA BOYUTU 74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Microsoft Translator, ses, yazı ve kamera ile çevrimdışı kelime - cümle çevirisi yapma uygulaması ve ücretsiz.

Microsoft Translator, sesli ve yazılı olarak veya cihazın kamerasını kullanarak kelime – cümle çevirisi yapabileceğiniz ücretsiz bir Windows 10 uygulaması. Yabancı dil probleminiz varsa günlük hayatta, seyahat esnasında kullanabileceğiniz faydalı bir çeviri uygulaması. Hem mobil hem de bilgisayar platformunda milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan Microsoft Translator, kullanıcılara diledikleri kadar çeviri yapma imkanı veriyor. Tamamen ücretsiz olarak dağıtılan uygulama, Microsoft imzası ile geliştirildi ve yayınlandı.

Microsoft Translator Özellikleri

  • Tamamen ücretsiz kullanım,
  • Hem mobil hem bilgisayar sürümü,
  • Sesli ve yazılı çeviri imkanı,
  • Çevrimdışı kullanım,
  • Hızlı ve pratik,

Microsoft Çeviri, Google Çeviri gibi sesle, yazıyla ve kamera ile çeviri yapma seçenekleri sunuyor ve desteklenen dil sayısı oldukça fazla. Bu noktada “Neden Microsoft’un çeviri uygulamasını tercih etmeliyim?” sorusunu sorabilirsiniz. Microsoft’un internetsiz (çevrimdışı) de kullanılabilen çeviri uygulamasının fark yaratan noktası cümleleri anlamlı şekilde çevirebilmesi. Google Translate uygulamasında bildiğiniz üzere cümle çevirisinde sadece kelimeler çeviriliyor ve cümleyi anlamak oldukça güç oluyor. Devrik ve yarı çevrilmiş cümlelere Microsoft Translator’da rastlamak pek mümkün değil.

Windows 10’da evrensel uygulama olarak karşımıza çıkan dolayısıyla da hem mobil hem de bilgisayarda aynı deneyimi sunan Microsoft Translator’ın çevrimdışı çeviri özelliği de bulunuyor. Ücretsiz sunulan çeviri paketini cihazınıza indirdikten sonra yurt dışında internet kotanızdan harcamadan rahatlıkla çeviri yapabiliyorsunuz.

Ses ile çeviride 50 dil, kamera ile çeviride 19 dil, ses ile çeviride de 10 dil desteği sunan Microsoft Translator uygulamasında çevirilerinizi kaydederek, favorilere ekleyerek sonradan hızlıca ulaşmanız da mümkün. Kelime dağarcığınızı geliştirme açışından da her gün sunulan kelime ve cümle önerilerine de bakmanızı tavsiye ederim.

Microsoft Translator İndir

Android, iOS , Windows ve WindowPhone üzerinde lansmana çıkan Microsoft Translator, ücretsiz bir kullanıma sahip. Ücretsiz olarak lansmana çıkan uygulama kullanıcılarına hızlı ve pratik bir şekilde çeviri yapma fırsatı veriyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.