Mindsnap

Mindsnap

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 600
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pichai Sodsai

Elinizdeki fotoğraflara en güzel konuşma baloncuklarını eklemek ve düzenlemek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Mindsnap uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme editörü. Ancak onu diğerlerinden ayıran noktalardan bir tanesi standart fotoğraf düzenleyicilere göre çok daha eğlenceli bir çizgi tutturmuş olması. Uygulamayı kullanırken istediğiniz fotoğraflara bir konuşma ya da düşünce balonu ekleyebiliyor, içlerine yazı yazabiliyor yahut başka resimler ekleyebiliyorsunuz.

Ekleyebileceğiniz baloncuklar arasında konuşma balonları, düşünme balonları, sevgi balonları gibi çeşitli baloncuklar yer alıyor ve bunları fotoğraflarınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Elinizdeki emoticonlar, fotoğraf kütüphaneleri, internet ve aynı zamanda kendi çizebileceğiniz çizimler ile içlerini doldurma imkanınız var. Otomatik yüz tespit etme özelliklerine de sahip olan uygulama böylece baloncukları kendisi otomatik olarak da yerleştirebiliyor.

Aviary Photo Editor uygulaması cihazınızda hali hazırda mevcutsa hazırladığınız baloncuklu fotoğrafları direkt olarak ona aktarabiliyor ve daha fazla düzenleme yapabiliyorsunuz. Dilerseniz konumunuzu Foursquare'dan belirtebiliyor yahut diğer sosyal medya hesaplarınızdaki arkadaşlarınızla da düşünce baloncuklu fotoğraflarınız paylaşabiliyorsunuz.