MobileMemory

MobileMemory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 120
  • DOSYA BOYUTU 56.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Leef Ltd.

MobileMemory, Leef'in iOS cihazlar için ürettiği microSD okuyucuları için gerekli yardımcı uygulama.

MobileMemory, iPhone, iPad veya iPod’unuzda yer kazanmak için Leef’in iOS cihazlar için özel ürettiği microSD kart okuyucuları tercih ediyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken yardımcı uygulama. Fotoğraf ve videoları iOS cihazınızda tutmak yerine bu uygulama yardımıyla hafıza kartınıza atabiliyor ve dilediğiniz an görüntüleyebiliyorsunuz.

iOS cihazların en büyük sıkıntılarından microSD kart okuyucu desteği sunulmaması sorununa çözüm üreten firmalardan biri olan Leef’in MobileMemory uygulamasını Leef iBridge Mobile Memory Flash Drive ve Ledd iAccess iOS microSD okuyucu ürünlerinden birine sahipseniz kullanabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde fotoğraf ve videolarınızı cihazda saklamak zorunda kalmıyor, hızlıca hafıza kartınıza aktarabiliyorsunuz ve ek uygulamaya ihtiyaç duymadan görüntüleyebiliyorsunuz.

iOS cihaza hafıza kartı desteği kazandıran farklı ürünlerle karşımıza çıkan Leef’in uygulaması ülkemizde ne kadar tutulur tartışılır. Çünkü iPhone 16GB ile 64GB model arasındaki fiyat farkı Leef’in microSD okuyucularından çok daha az. Öte yandan Leef’in ürünlerinin çok daha şık durduğunu söyleyemeyiz.