Moments

Moments

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 103
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Easy Tiger Apps, LLC.

Moments, iPhone ve iPad için kendi anlarınızı kısa videolar halinde kaydedip düzenleyebileceğiniz bir video uygulamasıdır. Video modları içerisinde zaman aşırtması, atlamalı olarak video çekme ve kare atlama özellikleri var.

Easy Tiger sizlere Moments'ı getirmekten mutluluk duyuyor! Daha önceden iPhone ve iPad için birçok etiket uygulaması, fotoğraf çekim uygulaması, fotoğraf düzenleyici gibi projelere imza atmış, mobil dünyaya fotoğraf ve video kategorisinde nam salmış yapımcı şimdi de anlarınızı özel olarak kaydetmeniz için yepyeni bir uygulamayla karşımıza çıkıyor.

Ekibin bu uygulamayı yapmasındaki bir numaralı amaç uygulamanın kolay kullanılabilir olmasıymış. Moments ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde günlük hayatınızdan aldığınız fotoğraf ve karelerle müthiş videolar yaratmanız mümkün. Öncelikle üç farklı video modundan birini zevkinize göre seçerek sakladığınız bir fotoğrafı veya hemen çekeceğiniz bir tanesini açıyorsunuz. Bu esnada projeniz başlamış oluyor ve projenizi kaydederek sonradan da düzenlemek üzere saklayabiliyorsunuz. Bu özellik günlük resim çeken stilistler veya fotoğrafçılar için eklenmiş.

Projenizin zamanlamasını ayarlayarak videonun ne kadar uzunlukta olacağını da seçebiliyorsunuz. Bu da çıkarılan videoyu Instagram gibi ortamlarda payaşılması için uyumlu hale getiriyor. Tüm video teknik özellikleri otomatik olarak klibinize yerleşiyor, dilerseniz tekrarı ve saniyedeki kare oynatımını da ayarlayabiliyorsunuz. Sonrası tamamen yeteneklerinize göre şekillenen başlıklar, arka plan müziği, çerçeve veya efektlerle kısa klibiniz hazır hale geliyor. Tüm çıkardığınız klipler Instagram, YouTube, Vimeo, Facebook ve Tumblr gibi sosyal ağlarda paylaşılabilir durumda oluyor ve anında paylaşabiliyorsunuz.

Eğer fotoğraf ve video çekiminden hoşlanıyor ve özellikle kısa klip düzenleyicilerde alternatif bir tat arıyorsanız Moments çok hoşunuza gidecek.