Montezuma'nın Hazineleri 3

Montezuma'nın Hazineleri 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,399
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alawar

Alawar yapımı Montezuma’nın Hazineleri serisinin üçüncü ve en yeni oyunu olan Montezuma’nın Hazineleri 3 ile yepyeni bir Montezuma macerasına hazır olun.

Geniş ve zengin oyun içeriği ile yeni oyunu ile de başarılı bir eşleştirme yapımı olduğunu kanıtlayan Alawar yapımı Montezuma’nın Hazineleri serisinin üçüncü ve en yeni oyunu olan Montezuma’nın Hazineleri 3 ile yepyeni bir Montezuma macerasına hazır olun. Montezuma’nın Hazineleri 3 ile vakit geçirmek oldukça eğlenceli öyle ki, nasıl vaktin geçtiğini anlamayacaksınız bile.

Başarılı oyuncuların tercih edeceği uzman modu ve normal yeni başlayan oyuncuların tercih ettiği iki tiryakilik unsuru oyun modu Montezuma’nın Hazineleri 3’te yer almakta. Oyunun bağımlılık yaptığını söylemeden geçemiyoruz, çünkü çıkan yeni özellikler ile birlikte Montezuma’nın Hazineleri 3’te atladığınız her bölüm sonrası bir diğer bölüme geçebilmek adına inanılmaz bir çaba göstermeniz gerekecek bu da sizde bir hırs yaratacaktır.

Stratejini ve taktiğini belirle çünkü Montezuma’nın Hazineleri 3’te her bölüm bir diğerinden çok daha farklı olacak. Çözerken hem uğraşacak hem de eğleneceksiniz. Yeni nesil renkli grafikleri ve animasyonları oyunun ne kadar başarılı olduğunun kanıtıdır.