Motorola Connect

Motorola Connect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 288
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Motorola, Inc.

Motorola Connect, Motorola marka akıllı telefonunuzu Google Chrome internet tarayıcınıza bağlamanıza olanak sağlayan resmi Chrome eklentisidir.

Motorola Connect, Google Chrome tarayıcınız ve Motorola akıllı telefonunuz arasında Google kullanıcı hesabınızı kullanarak senkronizasyon sağlayan başarılı bir Google Chrome eklentisidir. Eklenti sayesinde tarayıcınız üzerinden telefonunuza gelen aramaları, bildirimleri ve metin mesajlarını görüntüleyebilirsiniz.

Eklentinin en güzel ve kullanışlı yanlarından birisi de kullanıcıların telefonlarına gelen metin mesajlarına doğrudan bilgisayarları üzerinden cevap verebilecek olmalarıdır.

Bu sayede kullanıcılara oldukça pratik bir çözüm sunan Motorola Connect Google Chrome eklentisi, kullanıcıların aynı zamanda tarayıcıları üzerinden gelen çağrıları, cevapsız çağrıları ve sesli e-posta mesajlarına ait bildirimler almalarına da olanak tanır.

Eğer bir Google Chrome kullanıcısıysanız ve Motorola akıllı telefonunuz varsa Motorola Connect, mutlaka tarayıcınız üzerinde yer alması gereken eklentilerden biri olarak dikkat çekiyor.

Not: Motorola Connect şu an Moto X, DROID ULTRA, DROID MAXX ve DROID MINI cihazlarında desteklenmektedir.