Movit

Movit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 435
  • DOSYA BOYUTU 0.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ITM Software

Movit, sadece birkaç tıklama yardımıyla bir klasör içerisinde yer alan dosyaları farklı bir klasöre otomatik olarak taşıyabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Movit, kullanıcıların kendi belirleyecekleri kurallar doğrultusunda bir klasör içerisinde bulunan dosyaları farklı bir klasöre otomatik olarak taşımalarına yardımcı olan ücretsiz bir dosya yönetim programıdır.

Windows sağ klik menüsüyle de uyumlu olarak çalışan program yardımıyla, istediğiniz klasör veya dosyaların üzerine sağ klik tıklayarak doğrudan program yardımıyla açabilir ve sonrasında gerekli dosya taşıma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi belirleyeceğiniz kurallar doğrultusunda sadece belirli karakterlere sahip olan, belirli ada sahip olan veya belirli formata sahip olan dosyaları otomatik olarak farklı bir klasöre taşıma şansını kullanıcılara sunan program oldukça pratik ve kullanışlıdır.

Aynı anda birden fazla kural atamanıza da olanak sunan Movit ile istediğiniz zaman bu kuralları düzenleyebilir veya kullanmadığınız kuralları silebilirsiniz.

Yüzlerce dosya arasında dolaşarak, hepsini seçmek ve farklı klasörler altında listelemek için harcayacağınız vaktin önüne geçen Movit ile benzer içerikleri kolayca tek bir klasör altında otomatik olarak toplayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken benzer içeriklerin taşınacağı klasörü seçmek ve sağ klik yardımıyla hepsini Movit'e göndermek.