mRemote

mRemote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,892
  • DOSYA BOYUTU 2.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Felix Deimel

mRemote çok sayıda Windows veya Linux işletim sisteminze sahip sunucuya aynı anda tek bir arayüz üzerinden uzak masaüstü bağlantısı gerçekleştirirken size birçok özellik, seçenek ve kolaylık sunan ücretsiz bir araç.

mRemote tam özellikli, çoklu sekme ve sunucu desteği sunan bir uzak masaüstü bağlantı ve kontrol programıdır. Sahip olduğunuz ister Windows, ister Linux işletim sistemi tabanlı sunuculara ve uzaktan masaüstü bağlantısı yapabileceğiniz diğer bilgisayarlara anlık olarak kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan mRemote işlevsel ve güçlü bir araç.

Basit bir arayüzde dosya transferi, gelişmiş sunucu ayarlamaları vb. diğer aradığınız tüm özellikleri ve seçenekleri size sunan bu program kurduğunuz tüm uzak masaüstü bağlantılarını sizin için saklıyor ve aynı anda birden fazla bağlantı gerçekleştirdiğinizde size kolaylık sağlamayı amaçlıyor.

Desteklenen Protokoller:

    * RDP (Remote Desktop)
    * VNC (Virtual Network Computing)
    * ICA (Independent Computing Architecture)
    * SSH (Secure Shell)
    * Telnet (TELecommunication NETwork)
    * HTTP/S (Hypertext Transfer Protocol)
    * Rlogin (Rlogin)
    * RAW

mRemote programı Royal TS ve mRemoteNG olarak geliştirilmeye devam etmektedir. İstediğiniz sürüme ilgili bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.