mSpot

mSpot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,146
  • DOSYA BOYUTU 2.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mSpot

mSpot cloud (bulut) temelli altyapısıyla hayatımıza giren yepyeni bir müzik oynatıcı. Program Windows, MAC ve Android kullanıcılarının kişisel müzik listelerini internete taşıyıp senkronize ederek, kişisel hesaplar aracılığıyla on

mSpot hayatımıza yavaş yavaş girmeye başlayan cloud-computing (bulut bilişim) temelli programlardan bir yenisi. Temel olarak bir müzik oynatıcı olan mSpot'un online servisi sayesinde müzik listenizi sürekli yanınızda taşımaktan kurtuluyorsunuz.

mSpot'un masaüstü yazılımını bilgisayarınıza indirdikten sonra sisteme birkaç basit adımla üye oluyorsunuz. Program müzik listenizin belirlediğiniz 2 GB'lık bölümünü internetteki mSpot hesabınızla senkronize ediyor. 2 GB üstü bir müzik arşivini mSpot'a yüklemek ücretli ancak üyelik ücretleri gayet makul. Örneğin 2 GB'lık alanınızı 10 GB artırarak 12 GB'a yükseltmenin bedeli ayda $2.99. Ama siz her an ulaşmak istediğiniz 2 GB'lık ücretsiz arşive yaklaşık 1500 şarkı sığdırabilirsinizki bu pek çok kullanıcı için yeterli olacaktır.

mSpot'un en kullanışlı tarafı ise PC, MAC ve Android telefonlarla hesabınıza girerek müzik kütüphanenize ulaşabilmeniz. Yani bilgisayar veya telefonunuzda hiç yer kaybetmeden 2 GB'lık müzik arşivinize ulaşabilir, şarkıları dinleyebilirsiniz. mSpot yeni müzikleri otomatik olarak senkronize edebiliyor. Basit ve sade bir arayüzü bulunan mSpot müzik çalara mspot.com üzerinden üye girişi yaparak ulaşabiliyorsunuz. Şimdilik sadece iTunesve Windows Media Player ile tam senkronizasyon sağlayan sisteme arşivinizi elle tanıtarak aktarmaya paylaşabilirsiniz. İlk kez kullanırken senkronizasyon biraz uzun sürüyor sabırlı olmanız gerekebilir. Aktardığınız şarkıların ve sanatçıların bilgileri ve şarkı sözlerine mSpot üzerindeki hesabınızdan ulaşabiliyorsunuz. Sürükle-bırak yöntemiyle çalma listeside oluşturabiliyorsunuz.

mSpot en çok kullanılan tarayıcılar olan Internet Explorer, Chrome, Firefox ve Safari'de sorunsuz çalışıyor ve herhangi bir yavaşlık yaşamıyor. Farklı bilgisayarlar arasında müzik kopyalama zahmetinden sizi tamamen kurtaran mSpot ile müziğiniz sizi takip edecek. Böylece ister işte ister evde ister dışarıda herhangi bir yerde olun Windows, Mac ve Android destekleyen cihazlarla internete ulaştığınızda en sevdiğiniz müzikler sizi bekliyor olacak.

Önemli! Android telefon kullanıcıları Android Market üzerinden mSpot aplikasyonunu indirmeliler. Program 2.0 0/S ve üstü cihazlar için uygundur.