MultiGame ISO Creator

MultiGame ISO Creator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,260
  • DOSYA BOYUTU 0.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Patman

Birden fazla dosya içeren ISO dosyaları oluşturmak ya da oluşturulmuş olanları ayırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Multigame ISO Creator programı, oyunlarımızı saklamak için sık sık kullandığımız ISO formatını birden çok oyun barındıracak şekilde oluşturabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Hem taşınabilir olması hem de çok kolay kullanılabilir olması sayesinde pek çok kullanıcının oyunlarını arşivlemek için kullanabileceğine inanıyorum.

Taşınabilir olması sayesinde programı sabit diskinize atar atmaz çalıştırabilir, veya USB flaş disklerinize kopyalayarak gittiğiniz her yerde ve her bilgisayarda ISO oluşturma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Dolayısıyla kayıt defteri üzerinde de herhangi bir işlem gerçekleşmiyor ve program güvenle sistemi şişirmeden kullanılabiliyor.

Basit bir kullanıcı arayüzü barındıran program, ISO ya da GCM dosyalarını açmanızı sağlıyor ancak sürükle bırak desteği barındırmıyor. Dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken çıktı klasörünü belirlemek ve dosya adını yazmak. Bunlara ek olarak, DVD bölge kodunda değişiklikler yapabilir ve dosya bütünlüğü kontrolünü ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, birden çok oyun barındıran bir ISO dosyasının tümünü dönüştürmeden içinden sadece istediğiniz oyunu da alabilir ve onu ayrı bir ISO haline de getirebilirsiniz. Böylece hem ISO'ları bir dosyada bir araya getirme, hem de birbirinden ayırma işlemlerini kolayca tamamlayabileceğiniz bir program olduğunu söyleyebilirim.