MuPDF

MuPDF

kullanıcı

Bilgisayarınızdaki PDF dosyalarını en hızlı şekilde ve basit bir programla açmak istiyorsanız MuPDF'i kullanabilirsiniz.

MuPDF programı bilgisayarınızda PDF dosyalarının gösterilebilmesi için hazırlanmış kullanımı kolay ve ücretsiz bir program. Acrobat Reader programını yavaş ve ağır bulanların kesinlikle denemek isteyeceklerine inandığım MuPDF, aynı zamanda kurulum gerektirmiyor ve taşınabilir olarak kullanılabiliyor.

Böylece bilgisayarınızın kayıt defterine hiç bir ekleme yapılmıyor ve performansınıza etki etmesi önleniyor. Herhangi bir seçenek yahut ek özellik barındırmaması sayesinde çok hızlı olabilen uygulama açılır açılmaz size hangi PDF dökümanını açmak istediğinizi soruyor.

Ancak ekranda buton bulunmamasına rağmen klavye kısayollarını kullanabilme şansınız mevcut. Yön tuşları ile page up ve page down butonları örnek olarak kullanabileceğiniz kısayollar arasında yer alıyor. F1 butonuna basarak kullanabileceğiniz arama fonksiyonu ile PDF dökümanınız içerisinde küçük bir arama yapma imkanınız da var.