MusicBee

MusicBee

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,118
  • DOSYA BOYUTU 11.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Steven Mayall

MusicBee güçlü özelliklere sahip, minimalist ve ücretsiz bir müzik oynatıcı.

Pek çok müzik oynatıcı alternatifi arasından güçlü özellikleri ve minimalist görünüşüyle sıyrılan MusicBee, emektar oynatıcınızı değiştirmenize sebep olabilir.

Senkronizasyon

Android, iPod ve MTP cihazları dahil olmak üzere tüm taşınabilir cihazlardaki müzik listelerinizi senkronize edebilirsiniz. MusicBee, iTunes benzeri bir arayüze sahip ve iPod ve iPhone için senkronizasyon ve yönetim desteği sunuyor. Bu açıdan iTunes kullanıcılarının gönlünü çalmaya çalışıyor. Senkronizasyon işlemi sırasında MusicBee cihaza göre ses normalleştirme veya format dönüştürme işlemi yapabilir.

Müzik Kütüphanesi Yönetimi ve Düzenleme

Programın müzik kütüphanesi şarkıları, ses dosyalarını, takip ettiğiniz yayın ve radyo istasyonlarını bir araya getiriyor. Müzik arşivinizi düzenlerken gelişmiş filtrelemelerden yararlanabiliyorsunuz. Bilgisayardaki müzik dosyalarını otomatik olarak programa aktarabilir ve kütüphanede yaptığınız düzenlemelere göre bilgisayardaki dosya bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

Etiketleme

MusicBee müzik listenizdeki şarkıların künyelerini güncellemeniz ve eksik bilgileri tamamlamanız için kapsamlı bir düzenleme aracı sunuyor. Bu araçla eksik albüm görselleri, şarkı türü, şarkıcı adı, süresi, şarkı sözü gibi bilgiler otomatik olarak internetten bulunabiliyor. Künyeler oluşturulurken dilerseniz Last.fm'de bulunan bilgilerle güncelleme yapabiliyorsunuz. Bu kapsamlı etiketleme sistemi müzik arşivinizin kusursuz olmasında önemli rol oynuyor.

MusicBee etiketlemelerdeki format destekleri: ID3 ve APEv2 (MP3 dosyaları için), Vorbis (Ogg ve FLAC dosyaları için), MPEG (M4A dosyaları için), WMA, ve APEv2 (diğerleri için)

Araçlar

Entegre format dönüştürücü, CD'den şarkı aktarma, ses normalleştirici, etiket düzenleme editörü, arşivinizi otomatik düzenleme araçları sunan MusicBee, bu araçlara her yeni sürümde yenilerini eklemeye devam ediyor.

Yeni Müzikler Keşfedin

MusicBee içerisinde bulunan Auto-DJ aracıyla internetten yeni şarkılar keşfetmenize ve arşivinizdeki unutulmuş şarkıların gün yüzüne çıkmasına yardımcı olabilir.

Eklenti ve Tema Desteği

Müzik oynatıcınızı zevkinize uyan renklerle ve ihtiyaçlarınıza en uygun eklentilerle kişiselleştirebilirsiniz.