MyPhoneExplorer

MyPhoneExplorer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 57,312
  • DOSYA BOYUTU 6.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FJ Software

Sony Ericsson için geliştirilen bu ücretsiz program ile mesaj yollama, mesajları silme, dosya alıp gönderme gibi birçok cep telefonu işlemini ve cep telefonu ile bilgisayarınızdaki adres defteri, ajanda senkronizasyonunu yapabileceksiniz.

Sony-Ericsson cep telefonları için geliştirilen bu program ile artık cep telefonunuzu bilgisayarınız üzerinden kontrol edebileceksiniz. Telefonunuza kablo, bluetooth, kızılötesi ile bağlanın ve program yardımı ile cep telefonunuzu keşfedin. Cep telefonunuzdaki adres defterini Outlook, Outlook Express veya Thunderbird ile senkronize edebilirve telefon ajandanız ile Outlook, Sunbird, Thunderbird, Rainlendar gibi programların ajandaları ile eşleştirebilirsiniz.

SMS'lerinizi bilgisayarınıza yükleyebilir veya aşırı büyük mesajlarınızı bu program ile cep telefonunuz üzerinden gönderebilirsiniz. Cachesystem'li dosya tarayıcısı ile veri taşıma boyutları en küçük değerlere düşen bu program Sony-Ericsson kullanan tüm kullanıcılar için oldukça yararlı ve gereklidir.

Telefonunuzun saat ayarlarını atom saatine göre de düzenleyebileceğiniz bu program ile isterseniz aramalarınızı da PC'niz üzerinden yapabileceksiniz.

Yeni versiyonda program, UIQ3-Phones (P990i, P1i, M600i, W950i, W960i, G700, G900) modelleri ile uyumlu hale getirilmiştir. Telefonunuz üzerindeki notlara okuma veya yazma özelliği gibi birçok özellik de yeni versiyon ile programa eklenmiştir.