NetTaskExec

NetTaskExec

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 275
  • DOSYA BOYUTU 0.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nsasoft llc

Ağ bilgisayarları üzerindeki programları zamanlanmış olarak çalıştırmak ve komutlar girmek için kullanılan ücretsiz bir ağ yöneticisi programı.

NetTaskExec programı, ağda yer alan bilgisayarlar ve yerel bilgisayarlar üzerinde komut işlemleri yapmanızı ve uzaktan programları zamanlamanızı sağlayan ücretsiz bir araç. Diğer ağ bilgisayarları üzerinde admin yetkiniz varsa, hangi servisin, komutun ya da programın zamanlanmış şekilde çalışacağını anında belirleyebiliyorsunuz. Böylece ağ bilgisayarlarını uzaktan yönetebiliyor ve siz ağın başında değilken bile kendi kendilerine gereken işlemleri tamamlamalarını sağlayabiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programı kullanırken pek zorlanacağınızı sanmıyorum. Zamanlanmış görevlerin bazen hayat kurtarıcı olabildiğini dikkate alırsanız, çok fazla sayıda bilgisayarı yönetmesi gereken ağ yöneticilerinin programı seveceğine inanıyorum. NetTaskExec herhangi bir ücret ödenmesini gerektirmediği için herkes tarafından güvenle kullanılabilir.

Ayrıca uzaktan görev yöneticisini açmak ve komut yahut programları sonlandırmak da mümkün. Böylece yolunda gitmeyen şeyler olduğunda bunlara bir son verebiliyorsunuz.