Neuview Media Player

Neuview Media Player

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,992
  • DOSYA BOYUTU 3.31 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici QOLabs

Eşsiz teknolojisi ile hiçbir medya oynatıcıda elde edemeyeceğiniz ışıklandırma ve kaliteli görüntülere sahip olacağınız alternatif ve profesyonel bir oynatıcı Neuview karşınızda.

Neuview Media Player kullanışlı ve basit bir medya oynatıcısı olmanın yanında sahip olduğu özellikler ve kullanıcılara sunduğu seçeneklerle alternatif oynatıcılar arasındaki yerini sağlamlaştırmış güçlü ve profesyonel bir araç olarak göze çarpıyor.

Program sahip olduğu Pixelfusion teknolojisi ile resim çözünürlüğünü farklı bir algoritma ile yeniden elden geçirerek size sahip olabileceğiniz en kaliteli görüntüyü sunuyor. Parlaklık, kontrast ve keskinlik gibi ayarları en iyi şekilde yapılandırmanıza yardımcı olan Neuview en iyi görüntü ayarlarını yapmanızda da size yardımcı olarak film, dizi, belgesel veya video klip gibi video dosyalarını izlerken görüntünün keyfini çıkartmanız için elinden geleni yapıyor.

Sade arayüzü ile sizi yormayan program, az sayıda tuş ve kolay gezilebilir ayarlama menüleri ile her türlü kullanıcının kolaylıkla anlayabileceği güzel bir panele sahip. Program ücretsiz olarak kullanıldığında Standart sürüm, satın alındığı takdirde ise Professional sürüm olarak kullanılabiliyor. Tabiki ücretsiz kullanımda oynatıcının sahip olduğu özelliklerin hepsinden faydalanamıyorsunuz.

Bazı Diğer Özellikler:

* Çoklu monitör desteği
* Sesi ve görüntüyü tersten okuyabilme
* x1/2 ile x250 arasında oynatım hızı
* Altyazı desteği
* Görüntü yakalama ve kaydetme
* Sürükle ve bırak ile oynatma desteği

Desteklenen Dosya Türleri: ac3, ape, asf, asx, avi, bmp, dat, divx, dts, gif, jpeg, jpg, m1v, m2v, mka, mkv, mp3, mp4, mpa, mpc, mpe, mpeg, mpg, ogg, ogm, part, vp6, wav, wma, wmv, xvid