NoRoot Firewall

NoRoot Firewall

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 332
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Grey Shirts

İnternete bağlanmaya çalışan uygulamaları engelleyerek, kotanızdan tasarruf edebilirsiniz.

Android cihazlarınızda yüklü olan uygulamaların sürekli veri alışverişinde bulunmasını önleyerek, internet kotanızı daha verimli kullanmak istiyorsanız NoRoot Firewall uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Cihazlarımıza yüklediğimiz uygulamalar, sürekli olarak veri alışverişi yaparak internet paketimizi gereksiz yere harcıyor. Bu alışverişe engel olarak, paketinizi daha verimli bir şekilde kullanmak da NoRoot Firewall uygulamasıyla mümkün. Aynı zamanda bir VPN uygulaması olan NoRoot Firewall, cihazınızın güvenliğini de almanızda yardımcı oluyor. Arka planda çalışan ve sürekli internete bağlanmak isteyen uygulamalara teker teker müdahale ederek, Wi-Fi ya da 3G ile bağlansın gibi izinler verebilirsiniz.

İnternete bağlanmak isteyen uygulamaları Wi-Fi bağlantıda izin vererek, internet paketinizden tasarruf edebilir, ay sonunu rahatlıkla getirebilirsiniz. İnternete bağlanmak isteyen uygulamaları bildirim olarak gösteren uygulama, sadece sizin izin vermeniz durumunda uygulamayı yetkilendirebiliyor. Ücretsiz olarak sunulan NoRoot Firewall uygulamasını, hem VPN hem de güvenlik duvarı uygulaması olarak kullanabilirsiniz.