Notcho

Notcho

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • DOSYA BOYUTU 17.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici cromulent-labs

Notcho eğer iPhone X kullanıyorsanız ve telefonunuzun üst bölümündeki siyah alan keyfinizi kaçırıyorsa işinize yarayabilecek bir uygulama.

iOS 11 işletim sistemine sahip iPhone X'lar için geliştirilmiş Notcho, temel olarak iPhone X'un üst bölümündeki siyah alanı genişleterek bu bölümü siyah bir çerçeve çizgisi ile birleştiriyor. Notcho, bu işi özel duvar kağıdı ile gerçekleştiriyor. Notcho ile hazırlanan duvar kağıtlarının üst bölümlerinde iPhone X'un siyah çentiğini tamamlayacak siyah bir alan bulunuyor, bu sayede siyah çentik dikkat çekici bir detay olmaktan çıkıyor.

Notcho ile seçeceğiniz herhangi bir duvar kağıdını iPhone X'un siyah çentiği ile uyumlu hale getirebileceğiniz gibi uygulama içerisinde gelen ücretsiz duvar kağıtlarını da kullanabilirsiniz.

Notcho'nun ücretsiz sürümündeki duvar kağıtlarına watermark, yani dijital imza yerleştiriliyor. Bu watermarkı uygulama içinden ücretli yükseltme işlemi gerçekleşitirerek kaldırabilmektesiniz. Uygulama ile hazırlanan duvar kağıtları sadece ana ekran ve kilit ekranında kullanılabildiği için uygulamalara geçiş yaptığınızda iPhone X'un siyah çentiği tekrar karşınıza çıkacaktır.