NotfyMe

NotfyMe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 599
  • DOSYA BOYUTU 1.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Static Ware

Bilgisayarınızda açılan pencereler ve animasyonlar, sesler ile alarmlar ve hatırlatmalar kurabilmek için bu programı kullanabilirsiniz.

NotfyMe programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir hatırlatma ve alarm uygulaması. Sahip olduğu özellikler ise ücretsiz bir programdan beklenmeyecek kadar çok diyebilirim. Zira tam ekran mesajlardan tutun da balon şeklindeki uyarı pencerelerine, animasyonlara ve ses dosyalarına kadar onlarca farklı çeşitte hatırlatma ve alarm türünü uygulamada bulabilirsiniz.

Eğer hem kendiniz hem de aileniz için belli zamanlarda neler yapılması gerektiğini bilgisayarınızın size hatırlatmasını istiyorsanız kullanabileceğiniz uygulama aynı zamanda Windows arkaplan resmi değiştirme uygulaması olarak da kullanılabiliyor. Toplantılarınızdan tutun da yapmanız gereken işlere kadar onlarca konuda çok çeşitli şekillerde uyarılar verecek olan hatırlatma pencerelerini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Otomatik olarak bu mesajların sağlanması için kullanabileceğiniz iki adet zamanlama mekanizması var ve bunlardan bir tanesi kesin olarak saat girdiğiniz mod. İkinci mod ise geriye doğru sayma özelliği ile belli zaman aralıkları ile düzenli hatırlatma olarak yer alıyor. Örneğin yarım saatte bir hatırlatma çıkartabilme gibi özellikler bu ikinci mod içerisine dahil edilmiş durumda.