Noti

Noti

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Init LLC

Noti, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde basit ve kolayca notlar almak için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Noti, basit ve ufak bir not alma uygulamasıdır. iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulamayının aynı zamanda Mac versiyonu da bulunmaktadır. Oldukça sade bir uygulama olan Noti ile dilediğiniz zaman kolayca ufak notlar alabilirsiniz. Diğer not alma uygulamalarına göre çok daha kolay bir kullanıma sahip olan Noti'yi kullanmak iiçin satın almanız gerkemektedir.

iCloud desteğine sahip olan uygulama sayesinde, iPhone, iPad ve Mac'leriniz üzeirinde alacağınız notlara istediğiniz cihazınızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Aldığınız notlar anında otomatik olarak kaydedilerek senkronize olmaktadır.

Öğrenciler ve çalışanların işine yarayacak olan uygulamanın ücretsiz versiyonu bulunmamaktadır. Bu nedenle uygulamayı kullanabilmek için 1.79 TL ödeyerek satın almanız gerekiyor. Ödediğiniz paranın karşılığını alacağınızı düşündüğüm Noti'yi kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.