NQ Mobile Easy Finder

NQ Mobile Easy Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 944
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NQ Mobile Inc.

NQ Mobile Easy Finder ile kaybolan telefonunuzu bulabilir, kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz

NQ Mobile Easy Finder telefonunuz çalındığında ya da herhangi bir yerde unuttuğunuzda kişisel bilgi koruma konusunda size yardımcı olacak bir kayıp telefon bulma ya da çalıntı telefon bulma uygulamasıdır.

NQ Mobile Easy Finder sahip olduğu özellikler sayesinde telefonunuzun yerini tespit etme ve takibi işlemlerini yaparak kişisel bilgi güvenliğinizi korumanıza yardımcı olur. Uygulama otomatik olarak telefonunuzu tespit edebilir, telefonunuzu eline geçiren şahsın fotoğrafını çekebilir, telefonunuz içerisindeki verileri ve rehberinizi yedekleyebilir ve hatta telefonunuzun kilidi açılmaya kalkışıldığında telefonun içindeki verileri tamamen silebilir. NQ Mobile Easy Finder kullanıcıya telefonunu internet üzernden (find.nq.com adresi aracılığıyla) kontrol etme imkanı sunar. Eğer değerli bir telefonunuz varsa, ya da telefonunuzun içindeki veriler yüksek derecede öenmliyse NQ Mobile Easy Finder olmazsa olmaz bir programdır. 

NQ Mobile Easy Finder şu şekilde çalışmaktadır:

Telefonunuz kaybolduğunda kilidi açılmaya kalkışıldığında birkaç denemeden sonra NQ Mobile Easy Finder Smart Finder özelliğiyle telefonun yerini tespit eder, kullanıcıya bu konum için bir harita oluşturur. Telefonunuzu eline geçiren şahsın fotoğrafı çekilir ve a-posta adresinize gönderilir. Rehberiniz uzaktan vereceğiniz komutla yedeklenir ve sonradan internet üzerinden geri yüklenebilir.

Eğer sadece telefonunuzu kaybettiyseniz Find My Phone özelliğiyle sadece yer tespiti yapabilirsiniz. Bu durumda kullanıcı internet üzerinden veya SMS aracılığıyla telefonuna komutlar verebilir.

SIM Kart Değişikliği Uyarı Sistemi:

Eğer telefonunuzun SIM kartı çıkarılır ve değiştirilirse NQ Mobile Easy Finder size yeni numarayı bildirir. Böylece telefonunuza ulaşmak için bilgi sahibi olabilirsiniz.

NQ Mobile Easy Finder ile telefonunuz kaybolduğunda telefonunuz sessiz modda olsa bile yüksek sesli bir alarm çalabilirsiniz. Böylece telefonunuzu kolayca tespit edebilirsiniz. NQ Mobile Easy Finder telefonunuzun kendi ekran kilidi çok kolaysa ikinci bir kilit oluşturmanıza imkan verir.