Nutshell

Nutshell

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65
  • DOSYA BOYUTU 132.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Prezi Inc.

Nutshell, göz alıcı ve orijinal animasyonlar hazırlamak için kullanabileceğimiz kapsamlı bir uygulama.

Nutshell, popüler sunum hazırlama servisi olan Prezi tarafından tasarlanan ücretsiz bir animasyon oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanildiğimiz bu uygulama sayesinde sosyal medya platformlarında ilgi çekecek animasyonlar tasarlayabiliyoruz.

Uygulamaya dair en hoş detay ise animasyonları oluşturmak için neredeyse hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmaması. Animasyon hazırlamak kulağa karmaşık bir işlemmiş gibi gelse de Nutshell işleri bir hayli kolaylaştırıyor.

Uygulamayı açtığımızda bizden üç adet fotoğraf çekmemiz bekleniyor. Fotoğrafları çektikten sonra çeşitli çıkartmalar yapıştırarak fotoğrafları daha da ilginç ve interaktif bir hale getirebiliyoruz. Onlarca farklı tasarımlı çıkartmanın yer aldığı kütüphanede mutlaka fotoğrafa uygun bir seçenek mevcut. Uygulama ile tasarlanan animasyonlar son derece net ve çözünürlüğü yüksek bir şekilde sunuluyor.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi Nutshell'de de sosyal medya entegrasyonu bulunuyor. Oluşturulan animasyonları Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler platformlar üzerinde arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Açıkçası Nutshell ile yapılan videoların bir hayli ilgi çekeceğine inanıyorum.