Obaby

Obaby

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Potluck

Obaby ücretsiz olarak indirip fotoğraflarınıza farklı çıkartmalar ekleyebileceğiniz kapsamlı bir uygulama.

Obaby fotoğraflarını oldukları gibi bırakmak yerine onlara farklı yazı efektleri ve çıkartmalar eklemek isteyenlerin kullanabileceği türden bir uygulama ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Şunu belirtmem gerekiyor ki Obaby biraz daha özel günler için üretilmiş bir uygulama. Örneğin bebeğiniz ilk adımını attı, veya en yakın arakdaşınızın doğum günü, ya da anneler günü işte bu gibi zamanlarda kullanılmak üzere özel olarak üretilen Obaby ile fotoğraflarınıza farklı sticker'lar ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için öncelikle fotoğraf çekmeniz veya hali hazırda bulunan fotoğraflardan birini seçmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra farklı kırpma seçenekleri arasından beklentilerinize en uygun olan boyutu seçip bir sonraki basamağa ilerlemeniz gerekiyor. Bu aşamada günün önemine uygun bir kategoriye girip istediğiniz çıkartmayı seçip ekleyebilirsiniz. Sticker boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Uygulamada sunulan içerikler yetersiz gelirse satın alma yaparak farklı efektlere de sahip olabilirsiniz. Genel olarak ideal bir uygulama olarak kabul edebileceğim Obaby ile fotoğraflarınıza minimal dokunuşlar yapabilirsiniz.