Odamax

Odamax

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • DOSYA BOYUTU 8.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Etstur

Hızlı, kolay, sorunsuz otel rezervasyon uygulaması

Odamax, dünyanın dört bir yanındaki 200.000 tesis için "ön ödemesiz" rezervasyon kolaylığı sunuyor. Android telefonunuz üzerinden hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde otel rezervasyonu yaptırabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız tavsiye ederim. İstanbul, İzmir, Nevşehir ve diğer illerimizdeki en güzel tesislerden Avrupa’nın güzide şehirlerine binlerce tesisi ihtiyaç ve beklentilerinize göre filtreliyor.

Binlerce tesis seçeneği, ön ödemesiz rezervasyon, rezervasyon değişikliği gibi ayrıcalıklar sunan Odamax, konaklama işini çözebileceğiniz en hızlı uygulama. Kuşadası, Marmaris, Çeşme, Didim, Fethiye, Bodrum, Alaçatı, Alanya ve diğer illerimiz veya yurt dışındaki (Barcelona, Paris, Roma, Amsterdam, Londra, Berlin…) tesisleri bulabileceğiniz, ödeme yapmadan rezervasyonunuzu yapabileceğiniz harika bir uygulama.

Odamax mobil uygulaması üzerinden otel rezervasyonu çok kolay. Gideceğiniz ülke veya şehri giriyor, giriş ve çıkış tarihini seçiyor, kişi sayısını belirtiyorsunuz. Listelenen binlerce tesis arasından filtreleme seçenekleriyle isteğinize uygun olanları ayıklıyorsunuz. Her tesis için sunduğu hizmetlerden dikkat etmeniz gereken önemli bilgilere her şey gösteriliyor. Ön ödemesiz rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra değişiklik, düzenleme yapabiliyorsunuz. Bu arada bildirimleri açmanızı öneririm. Anlık bildirimlerle Odamax.com'un avantajlı kampanyalarından haberdar ediliyorsunuz.