Office Delve

Office Delve

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Office Delve, iş arkadaşlarımızla aynı dokümanlar üzerinde çalışabileceğimiz bir uygulama.

Office Delve, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş fonksiyonel bir belge paylaşma ve düzenleme uygulaması.

Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz Office Delve'i kullanarak iş ve proje arkadaşlarımızın belgelerini görüntüleyebiliyor ve hatta gerekliyse üzerlerinde değişiklikler yapabiliyoruz. Özellikle ortak iş yürüten kullanıcılar Office Delve'i kullanarak çalışma verimlerini artırabilirler ve daha koordine bir çalışma ortamı yaratabilirler.

Uygulama'nın Office 365 tabanlı çalıştığını belirtmeden geçmeyelim. Başka bir deyişle, oluşturulan dokümanlar üzerinde değişiklik yapabilmemiz için bu belgelerin Office 365 üzerinde oluşturulmuş ve saklanıyor olmaları gerekiyor. Belgelere erişim yapabilmemiz için söz konusu belgenin bizimle paylaşılmış olması gerekiyor. Aksi durumda belgeleri görüntüleyemiyor ve dolayısıyla da herhangi bir değişiklik yapamıyoruz.
Son derece rafine bir kullanım deneyimi sunan Office Delve'i herkes sorunsuzca kullanabilir ve belge düzenleme işlemlerini akıcı bir şekilde tamamlayabilir.

Sonuç olarak işlevsel ve sorunsuz bir kullanım sunan Office Delve, aynı proje üzerinde faaliyet gösteren çalışanların koordine çalışmalar yürütüp çalışma verimlerini artırabilecekleri bir seçenek.