Oggl

Oggl

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hipstamatic

Oggl, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde yeni fotoğraflar keşfedebileceğiniz, kendi fotoğraflarınızı oluşturabileceğiniz ve size ilham veren fotoğrafları toplayabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Oggl, özellikle fotoğraf çekmeyi ve yeni fotoğraflar keşfetmeyi seven kullanıcılar için geliştirilen etkileyici ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır. Kullanıcılar uygulama ile birlikte yeni fotoğraflar keşfedebilir, kendi fotoğraflarını oluşturabilir ve hoşlarına giden fotoğrafları toplayabilir.

Uygulama içerisinde yerleşik olarak bulunan kamera ile birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Fotoğraflarınızı farklı hazır efektler ve lensler ile çekebilir dilerseniz çektiğiniz fotoğrafları birbirleri ile birleştirebilirsiniz.

Uygulamanın güzel ve yararlı özelliklerinden bir diğeri ise en yaratıcı fotoğraflarınızı Instagram, Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare platformları üzerinde kolayca paylaşmanızı sağlıyor. Ayrıca uygulama bu platformlar üzerinde fotoğraflarınızın aldığı beğeni sayılarını sizin için takip etmektedir.

Dünya üzerindeki diğer kullanıcılar ve fotoğrafçılar paylaşımda bulunduğu fotoğraflar içerisindeki en güzel ve en çok hoşunuza gidenleri kendiniz için toplayabilirsiniz. Bu sayede muhteşem fotoğraflar albümleri oluşturmak sizin için Oggle ile birlikte çok daha kolay olacaktır.

iPhone ve iPad'leriniz ile fotoğraflar çekmek ve yeni fotoğraflar keşfetmek istiyorsanız, Oggl uygulamasını ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.