Party Booth

Party Booth

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,389
  • DOSYA BOYUTU 1.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici John Wu

Özel günlerde bilgisayarınızı sadece bir web kamerasıyla fotoğraf çekim kabinine dönüştürebilen Party Booth çektiği fotoğrafları anında Facebook, img.ly, TweetPhoto, TwitPic ve tumblr gibi servislere yükleyerek sahibine ulaştırıyor.

Fotoğraf çekim kabinini bilgisayarınıza getiren Party Booth çok eğlenceli bir yazılım. Kolay kullanımlı programı web kamerası olan bilgisayarınıza kurduğunuz zaman "space" tuşunu kullanarak belirli aralıklarla 4 fotoğraf çeken program bu fotoğraf setlerini farklı servislere yükleyerek kullanıma hazır hale getiriyor.

Özellikle parti, evlilik, kutlama gibi organizasyonlarda eğlenceli bir alternatif olabilecek program fotoğraflara logo, yazı, resim eklemenizi sağlayarak kişiselleştirmenizi sağlıyor. Böylece gelen konuklar o güne özel anılarını kolayca bilgisayarlarına yüklemiş oluyorlar. Party Booth fotoğraf setinizi çekmeyi bitirdiği anda Facebook, img.ly, Mobypicture, Posterous, ScreenTweet, TweetPhoto, TwitDoc, Twitgoo, TwitPic, twitrpix, TwitSnaps, ve tumblr servislerinden istediğinize otomatik olarak ekliyor. Fotoğrafları farklı sayfa düzenlemelerinde organize etmeniz de mümkün.

Önemli! Program Air ortamında hazırlandığı için bilgisayarınızda Adobe Air kurulu olmalıdır.