PC Fresh

PC Fresh

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,126
  • DOSYA BOYUTU 22.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Abelssoft

PC Fresh ile bilgisayarınızı en yüksek performansla kullanabilirsiniz.

PC Fresh bilgisayarınızı olabilecek en yüksek performansla çalıştırmak için kullanabileceğiniz bir bilgisayar performansı arttırma programıdır.

PC Fresh bünyesinde barındırdığı optimizasyon araçları sayesinde bilgisayar hızlandırma yeteneğine sahiptir. Program hem bilgisayar açılışında hem de normal çalışma sırasında etkili olabilmektedir.

Program bellek optimizasyonu modülü ile gereksiz bellek kullanımlarını engeller ve uygulamalarınız için sürekli kullanılabilir bellek sağlar. Bu da aynı anda çok uygulama çalıştırırken bilgisayarınızın takılmamasını sağlar.

PC Fresh disk optimizasyonu aracı sayesinde gereksiz kullanılan sabir disk bölümlerini tespit eder ve sabit diskin daha verimli çalışması için gerekli önlemleri alır. PC Fresh disk birleştirme aracı sabit diskinizin sürekli zinde olmasını sağlar.

Programın sahip olduğu bellek optimizasyonu ve disk optimizasyonu araçlarının yanında sahip olduğu başlangıç yöneticisi Windows ile birlikte otomatik olarak başlayan programları kontrol etmenize imkan tanır. Böylece ihtiyacınız olmayan uygulamaları devre dışı bırakarak açılış hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Program normal yollarla takibi mümkün olmayan Windows hizmetlerini görüntülemenize izin verir ve ihtiyaç olduğunda bu hizmetleri sonlandırmanıza imkan tanır. Böylece ileri seviye performans arttırma işlemleri uygulayabilirsiniz.

PC Fresh genel olarak birçok yardımcı aracı bünyesinde barındıran kullanışlı bir araç kutusudur.