PC Shower

PC Shower

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,902
  • DOSYA BOYUTU 10.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arafasoft

PC Shower ile bilgisayarınızı en yüksek performansı ile kullanabilirsiniz

PC Shower kullanıcılara zamanla yavaşlayan bilgisayarlarının performanslarını arttırma konusunda yardımcı olan bir sistem optimizasyonu ve bilgisayar hızlandırma programıdır.

Bilgisayarımıza işletim sistemimizi kurduktan sonra birçok ek yazılım ve program yüklüyoruz. Bu programlar beraberlerinde birçok ek dosya da getiriyor. Programları kaldırsak bile bu programların oluşturduğu çöp dosyalar, kayıt defteri girdileri ve benzeri öğeler bilgisayarımızdan kalkmayabiliyor. Bu dosyalar bir süre sonra birikerek sabit diskimizi şişiriyor ve bilgisayarımızın açılışını, kapanışını ve işlemlere tepki verme süresini arttırıyor. Bu nedenle bilgisayarımıza düzenli olarak bakım yapma ihtiyacı doğuyor. PC Shower bize bu konuda yardımcı olabilecek birçok kullanışlı aracı bir arada sunan bir yazılımdır.

PC Shower disk temizleme özelliği ile sabit diskimizde biriken çöp dosyaları tespit eder ve bu dosyaları silerek sabit diskteki boş alanı arttırır. Bu gereksiz dosyaları silme işlemi düzenli olarak yapıldığında diskimizin daha yüksek veri erişim hızına sahip olmasını da sağlar. Program benzer şekilde kullanılabilen kayıt defteri temizleme özelliğine de sahiptir.

Program ile birlikte kişisel bilgi güvenliğimizi sağlayacak kullanışlı araçlar da gelmektedir. Dosya şifreleme aracına sahip PC Shower bize dosyalarımıza şifre koyma ve erişimi kısıtlama imkanı sunuyor. Programın bir diğer kişisel bilgi güvenliği aracı ise kalıcı olarak dosya silme aracıdır. Bu araç sayesinde bilgisayarımızda kayıtlı dosyaları dosya kurtarma yazılımları ile geri dönüştürülemeyecek şekilde silebiliyoruz.