PCmover Express

PCmover Express

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 768
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

PCmover Express, eski Windows PC'nizdeki dosya ve ayarlarınızı Windows 10 PC'nize kablosuz olarak aktarmanıza izin veriyor.

PCmover Express, Windows XP, 7 veya 8 işletim sistemli bilgisayarınızdaki dosyaları ve ayarlarınızı Windows 10 bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanıza izin veren ücretsiz bir program.

Windows XP, 7, 8.1’den Windows 10’a yükseltme yaptıysanız otomatik olarak ayarlarınızın değiştirilmediğini ve dosyalarınızın taşındığını fark etmişsinizdir. Bu noktada PCmover Express’in gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz ancak ya Windows 10’lu yeni bir bilgisayar aldıysanız? Eski bilgisayarınızdaki tüm dosyaları yeni sıfır bilgisayarınıza nasıl taşıyacaksınız?

Microsoft sayesinde belirli süreliğine ücretsiz olarak kullanabileceğiniz PCmover Express programı ile eski bilgisayarınızdaki belgeleri, resimleri, müzikleri, videoları yeni bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanız son derece basit. Tek yapmanız gereken hem eski hem de yeni bilgisayarınızda bu programı kurmak ve sonrasında programdaki talimatları takip etmek. Talimatlar demişken program her seviyede kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği basitlikte ve ne yapmanız gerektiği kısa ifadelerle belirtiliyor.

Eski Windows PC’nizdeki dosya ve klasörleri yeni Windows 10 PC’nize kablosuz olarak aktarabilmeniz için her iki PC’de de bu programın kurulu olması ve aynı ağ üzerinden bağlı olmaları birinci şart. İkinci olarak veri transferinin gerçekleşmesi için iyi bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Son olarak hem kurulum hem de dosya transfer işlemi için e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor.