Permanent Delete

Permanent Delete

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 266
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerin geri döndürülemez şekilde silinmesini istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya ve Disk Yöneticileri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Permament Delete programı ile bilgisayarınızda artık bulunmasını istemediğiniz ve sildiğiniz dosyaların, geri döndürme programları tarafından bile bulunamaması için gerekli bütün güvenlik önlemlerini alabilir, verilerinizin gizliliğini koruyabilirsiniz. Programın içerisinde bulunan listeye silinecek dosyaları ekledikten sonra işlemi başlattığınızda dosyalarınıza bir daha geri dönmemek üzere elveda diyebilirsiniz.

Sürükle bırak desteğine sahip olan program, silinecek dosyaların üzerinden 1 defa, 3 defa ve 7 defa geçilmesi seçeneklerini barındırıyor. Tek bir geçişin bile yeterince güvenli olduğunu düşünürsek, sadece ekstrem durumlarda kullanabileceğiniz fazla geçiş adetleri sayesinde veriler tamamen geri döndürülmesi imkansız hale gelecektir.

Programı kullanırken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Zira içerisindeki bu yeniden yazma özelliği nedeniyle silinen dosyaların bir daha bulunması mümkün olmuyor.