Photobucket

Photobucket

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,294
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Photobucket Corporation

Resim ve videoları yükleyerek paylaşabileceğiniz ücretsiz bir servis ihtiyacınız varsa, Photobucket en iyi servislerden biri.

Çevrim içi ortamda ücretsiz olarak video ve resimleri barındırma hizmeti veren Photobucket internetin en bilinen servislerinden. Resim ve video yüklemek için kayıt zorunluluğu bulunan servis, ücretsiz kullanıcılar için sınırlı bir alan ve sınırlı bant genişliği veriyor. E-posta adresiyle kayıt dışında Facebook ve Twitter hesaplarınızla otomatik olarak servise bağlanabilirsiniz.

Photobucket pek çok forum kullanıcısı ve web sitesi sahibinin ücretsiz barındırma hizmeti almak için ilk tercihlerinden. Ancak servis sunduğu araçlarla bundan çok daha fazlası. Örneğin; fotoğrafları düzenlemek için entegre resim editörü bulunan Photobucket ile yüklenen resimler üzerinde hemen her tür değişiklik yapmak mümkün. Photobucket resim düzenleme araçları açısından çok çeşit barındırmıyor belki ama efektler konusunda bol çeşitlilik sunuyor.

Slayt Şov: Photobucket içerisinde bulunan slayt şov oluşturma aracı farklı stillerde temalar sunuyor. Albümünüzden seçtiğiniz fotoğraflarla anında bir slayt şov hazırlayıp sosyal ağlarda, blogunuzda paylaşabilirsiniz.

Resim Editörü: Resimleri boyutlandırıp basit düzenlemeler yapabileceğiniz editör, efekt konusunda bol seçenek sunuyor. Hazır filtreler, süslü ve komik çerçeveler, animasyonlar, yazılar eklemek için pek çok seçenek barındıram Photobucket, sadece bu amaçla bile kullanılabilir. Tüm bunların dışında birden fazla fotoğrafla fotoğraf kolajları hazırlanabilir.

Webcam Fotoğrafları: Web kameranız varsa bu araç yardımıyla fotoğrafınızı çekerek, üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Mobil Desteği: iPhone, Android ve BlackBerry uygulamaları ile Photobucket mobil desteği sunuyor. Ayrıca servisin akıllı telefonlara uyumlu olan mobil sitesi http://m.photobucket.com adresinde yayın yapıyor.