PhotoFunia

PhotoFunia

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,620
  • DOSYA BOYUTU 0.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Capsule Digital

PhotoFunia, yüzlerce efekt sunan bulut tabanlı fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

PhotoFunia, eğlence dolu bir deneyim sunan bulut tabanlı fotoğraf düzenleme aracıdır. Fotoğrafınızı çekin ve sihri görmek için sadece bekleyin. Fotoğraflardaki yüzleri otomatik olarak tanıyan özel teknolojisi ile dikkat çeken uygulama, fotoğraflarınızı etkileyici kılan birçok efekt sunuyor.

Kullanımı kolay ve ücretsiz bir fotoğraf uygulaması olan PhotoFunia ile fotoğraflarınıza çarpıcı efektler haricinde eğlenceli yüz foto montajları oluşturmak için de kullanabilirsiniz. 300 farklı efekt içerisinden birini beğenin, ardından fotoğrafınızı seçin ve gerisini PhotoFunia uygulamasına bırakın.

PhotoFunia yüzlerce fotoğraf efektine kolay ulaşmanızı sağlayan sade ve anlaşılır arayüz ile gelmektedir. Sizin için önerilen ve en yeni efektlere göz atabilir, tüm efektlere tek tıkla ulaşabilir, en sık kullandığınız, beğendiğiniz efektleri favorilere ekleyebilirsiniz. Özel bir efekt arıyorsanız arama kutusu, belli bir fotoğraf için efekt arıyorsanız kategoriler bölümü emrenize amade. Tüm resimlerinize ulaşmak için ise Galeriler bölümünü kullanabilirsiniz.

PhotoFunia, efekt ekleyebileyeceğiniz ve resimlerinizi iyileştirilebileceğiniz ücretsiz, kolay kullanımlı harika bir uygulama.