Phrozen Safe USB

Phrozen Safe USB

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 281
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jean-Pierre LESUEUR

Bilgisayarınızda takılı olan USB cihazların erişim ayarlarını en kolay yoldan düzenlemek için kullanabileceğiniz bir araç.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya ve Disk Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

Phrozen Safe USB programı, USB sürücülerde bulunan dosyalarının güvenliğine önem verenler tarafından kullanılabilecek faydalı bir uygulama ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Temel olarak, bilgisayarınıza bağlı USB sürücülerin durumlarını düzenlemenize izin veren program, kolay kullanılır arayüzü ve anlaşılır yapısı sayesinde en kolay yoldan sürücülerinizi yönetmenizi sağlıyor.

Programı kullanarak bilgisayarınıza bağlı olan tüm USB cihazların temel durumlarını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bunlar arasında cihazları tam işlevsel durumda tutma, tamamen kapatma, sadece oku moduna getirme gibi seçenekler yer alıyor. Sadece oku modu sayesinde USB depolama aygıtlarının içeriklerinde herhangi bir değişiklik yapılmasının önüne geçmiş oluyorsunuz.

Dilerseniz herhangi bir cihaz taktığınızda otomatik oynatma menüsünün çıkmasını da engelleyebiliyor ve yanlışlıkla tıklayarak virüs bulaşması gibi durumlara sebep olmaktan kurtulabiliyorsunuz. Ayarlar menüsünü kullanarak programı görev çubuğuna da küçültebilirsiniz.