Phrozen Windows File Monitor

Phrozen Windows File Monitor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jean-Pierre LESUEUR

Phrozen Windows File Monitor, dosya sisteminiz üzerinde gerçekleşen tüm değişiklikleri takip etmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Dosya ve Disk Yöneticileri kategorimize göz atabilirsiniz.

Phrozen Windows File Monitor, kullanıcıların Windows dosya sistemi üzerinde gerçekleşen tüm değişiklikleri anlık olarak takip etmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir dosya takip programıdır.

Program sayesinde sabit diskiniz üzerinde gerçekleşen her türlü aktiviteden haberdar olabilir ve herhangi bir şüpheli durum sezmeniz durumunda doğrudan müdahale edebilirsiniz.

Dosya ve klasörleriniz üzerinde gerçekleşen aktiviteleri iki farklı şekilde görüntülemenize izin veren programın en kullanışlı modu liste modudur. Bu modda hangi klasörler altında hangi aktivitelerin gerçekleştiğini rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Sisteminiz üzerinde olan biten her türlü aktiviteyi görüntülemek için kullanabileceğiniz Phrozen Windows File Monitor'ü, tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.