Picasion

Picasion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 326
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Picasion

Picasion ile hızlı ve kolay bir şekilde GIF animasyonları oluşturabilirsiniz

Picasion kullanıcılara programsız GIF oluşturma konusunda yardımcı olan bir GIF oluşturma uygulamasıdır.

Güncel bir internet tarayıcısına ve internet bağlantısına sahip olan herhangi bir bilgisayarda tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir GIF yapma servisi olan Picasion size 3 adımda kolayca GIF oluşturma imkanı veriyor. Normalde GIF animasyonlarını oluşturabilmek için bilgisayarımıza bir GIF yaratma programı eklemeli ve kullanmalıyız. Fakat bu programlar arayüz bakımından karışık olabiliyorlar ve her kullanıcıya hitap etmeyebiliyorlar. Bunun yanında ücretsiz bir GIF yaratma programı bulabilmek güç olabilmekte. İşte Picasion bu tür şeylere kafa yormadan GIF yaratmanızı mümkün kılıyor.

Picasion ile GIF yaratmak için 3 adet veya daha fazla resim dosyasına ihtiyacınız var. Bu resim dosyalarını seçtikten sonra GIF animasyonunuzun boyutunu ayarlayabilirsiniz. Servis size 100, 125, 300, 400 piksel genişlikte veya belirleyeceğiniz genişlikte (maksimum 450 piksel) GIF'ler oluşturma imkanı vermekte. GIF dosyanızın genişliğini belirledikten sonra resimlerin değişme hızını belirleyebiliyorsunuz. Maksimum 10 saniye olacak şekilde değişme hızını belirleyebilirsiniz.

Picasion'un kullanışlı bir özelliği Flickr veya Picasa albümlerinizden fotoğrafları yaratacağınız GIF animasyonlarında kullanmanıza izin vermesidir.