PIX2

PIX2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FTDev

PIX2 isimli bu uygulamayı kullanarak fotoğraflarınıza çeşitli filtreler ekleyebilir ve görsellerinizi daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

PIX2 fotoğraf paylaşım sitelerini kullanan ve bu platformlarda daha yaratıcı ve ilginç fotoğraflar paylaşmak isteyen kullanıcıları hedefliyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamada birçok farklı filtre bulunmakta. Bu filtrelerden dilediğinizi seçip fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz.

Uygulamada yer verilen filtreler farklı kategoriler altında toplanmış ve her biri farklı bir konsept üzerinde yoğunlaşıyor. Genelde birçok uyuglama sadece filtre üzerine seçenekler sunuyor ve bazı noktalarda eksik kalıyor.

Bu eksik noktalardan bir tanesi de metin düzenlemelerine imkan sağlanmaması. Neyse ki üreticiler PIX2’de metin düzenlemeleri için kullanılabilecek bir takım araçlara yer vermişler. Kullanıcılar fotoğraflarına bu araçları kullanarak yazı ekleyebiliyorlar. Bu sayede daha kişisel ve orijinal bir kullanım deneyimi oluşuyor.

Fotoğraf düzenleme uygulamalarında görmeye alıştığımız türden paylaşım seçenekleri PIX2’de de mevcut. Oluşturduğunuz görselleri Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda paylaşabilirsiniz.