PixAnimator

PixAnimator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 655
  • DOSYA BOYUTU 1.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moonlighting Apps, LLC

Çektiğiniz fotoğrafları süsleyerek kendi zevkinize göre hazırlayacağınız video kreasyonlarını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Özel anlarınızdan oluşan fotoğraf albümlerinizi süsleyerek daha canlı fotoğraflar elde etmek istiyorsanız, PixAnimator uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Fotoğraf çekmek ve bu fotoğrafları çeşitli efektler ve filtreler ile süsleyerek paylaşmak benim ve birçok kullanıcının zevkle yaptığı bir çalışma. Fotoğrafları daha canlı göstererek ilgi odağı haline getirmek sizin de keyif alarak yaptığınız bir çalışma haline geldiyse, PixAnimator uygulaması tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden. 400’den fazla hazır şablon ve çeşitli fotoğraf düzenleme seçenekleriyle benzersiz fotoğraflar ve video kreasyonları oluşturabileceğiniz uygulama, her gün güncellenen video döngüleriyle fotoğraflarınızı ilgi odağı haline getirecektir.

Oldukça basit bir kullanımı olan PixAnimator uygulaması, Windows 8.1 işletim sistemli bilgisayarlarınızda fotoğraflarınızı keyif alarak düzenleyebilir, oluşturduğunuz çalışmaları ise sosyal medya platformlarında ya da arkadaşlarınızla paylaşarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz PixAnimator uygulamasının işlevlerinden faydalanabilmek için internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor.