Pixorial

Pixorial

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 753
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixorial Inc.

Hikayenizi, anılarınızı ya da anlatmak istediğinizi en iyi video ile anlatabilirsiniz. Pixorial ise hikayenizi anlatmanız için size bu fırsatı sunan mükemmel bir video depolama ve düzenleme platformudur.

Pixorial, hikayeni video ile anlatmanı sağlayan video izleme ve düzenleme platformudur. Hızlı ve kolay bir şekilde video çekebilir, arşivleyebilir, düzenleme yapabilir ve sosyal ağlarda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Hayatınızı bir film şeridi gibi kayıt altına alabilir ve hatırlanacak anılar bırakabilirsiniz.

Pixorial'da yer alan videoların herbirinin bir hikayesi vardır. Video parçalarını birleştirerek hikayenizide öğrenmiş oluruz. Yeni sürümünde artık depolama alanı olarak Google Drive hizmetinide kullanmakta. Chrome web tarayıcınız üzerinden ulaşabileceğiniz bu servisi çok beğeneceksiniz.

Servisi kullanmanız için üye olmanız gerekiyor. Ücretsiz planı seçerek 1 GB alana ve 500 dosyaya kadar içeriği yüklemeye izin vermekte. Google Drive kullanıcısı iseniz zaten alan sıkıntınız olmayacağı kesin.