Poki for Pocket

Poki for Pocket

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici cee

Poki for Pocket, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda kullanılabilen en iyi Pocket istemcisi.

Poki for Pocket, makale, video veya bir web sitesinin içeriğini kaydedip sonra dilediğiniz bir zaman göz atmanıza izin veren ufak boyutlu bir Windows 8.1 uygulaması ve de tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Webde gezinirken bir makaleye veyahut videoya rastladınız ve göz atıyorsunuz. Aniden işiniz çıktı, yarım bırakmak durumunda kaldınız. Bu durumda yapacağınız iki şey var: Makale ve videonun linkini kendi e-posta adresinize göndermek veyahut Pocket uygulamasını kullanmak. İlkine daha sıcak bakabilirsiniz lakin Pocket uygulamasını kullandığınızda Pocket’ın çok daha yararlı olduğunu göreceksiniz. Webdeki dilediğimiz bir içeriği kaydetmenize imkan tanıyan ve sonra bunları son derece modern ve sade arayüz üzerinden kategoriler halinde karşınıza çıkaran Pocket’ın tahmin edeceğiniz üzere Windows 8.1 platformunda uygulaması bulunmuyor. Lakin resmi uygulamayı aratmayacak kadar başarılı bir kopyası var: Poki.

Poki uygulaması, Pocket’ın tüm özelliklerini Windows tablet ve bilgisayarlara taşıyan tek uygulama. Çevrimiçi makaleleri kaydetmenin dışında çevrimdışı olsanız dahi ad, url ve etiket araması yapabiliyor, favorilerinizi ve kaydettiklerinizi düzenleyebiliyorsunuz. En önemlisi de tüm düzenlemeleriz Pocket hesabınızla otomatik olarak senkronize oluyor. Yani mobil cihazınızda Pocket uygulamasını kullanıyorsanız bu uygulamada yaptığınız değişiklikler mobile de yansımış oluyor.