POP

POP

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Woomoo

POP uygulamasını kullanarak kağıda çizmiş olduğumuz görselleri uygulamaya aktarabiliyor ve tasarımlar arasında bağlantılar kurabiliyoruz.

POP, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kağıda yapmış olduğumuz çizimleri dijital ortama aktarmak amacıylak ullanabileceğimiz bir verimlilik uygulaması olarak tanımlanabilir.

Son derece sıradışı bir kullanım deneyimi sunan POP sayesinde kağıda çizmiş olduğumuz tasarımların fotoğraflarını çekebiliyor ve bunları birbirleriyle bağlayarak ortaya ilginç tasarımlar çıkartabiliyoruz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle kağıda tasarımlar çizmemiz gerekiyor. Web sitesi, uygulama veya oyun arayüzü gibi tasarımlarımızın fotoğraflarını çekmemiz işlemin ikinci ayağını oluşturuyor. Daha sonra çektiğimiz arayüzleri birbirleriyle bağlayabiliyoruz. Birleştirme işlemleri için istediğimiz bölgeyi dikdörtgen veya kare olarak seçtikten sonra o bölüme başka bir görselin linkini bağlayabiliyoruz. Bu işlemden sonra o bölüme tıkladığımızda belirlediğimiz görsele geçiş yapılıyor.

Açıkçası uygulamanın özellikle web ve uygulama tasarımcılarının işine yarayacağını düşünüyorum. İşlevsel ve kapsamlı özellikleri her türlü tasarım ve tasarımlar arası etkileşimler için kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmış. Uygulama üzerinde tasarlanmış olan çizimleri dilersek başkalarıyla paylaşma ve hatta yorumlar alma şansına da sahibiz.