Popcorn Time

Popcorn Time

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47,994
  • DOSYA BOYUTU 46.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Popcorn Time

Dizi, film ve anime izlemek için bundan daha etkili bir uygulama yapılıncaya kadar en iyi uygulama Popcorn Time olabilir. Üstelik tamamen ücretsiz.

Film ve dizi yayınları için Torrent kaynaklarını kullanan bir uygulama olan Popcorn Time sayesinde bilgisayarınıza hiçbir dosya yüklemeksizin ve sabit belleğinizdeki kalan yerden endişelenmeden en popüler içerikleri stream ile izlemeniz mümkün. Dünya üzerinde sevilerek takip edilen dizilerden sonra yeni güncellemer sayesinde ayrı bir Anime arşivi de olan uygulama, film severler için de dijital ve iyi kalitede internete ulaşan her yeni filmi de izleyiciye iletmekte başarılı.

Genelde 1080p ve 720p çözünürlükleriyle sunulan kaynaklarda dilerseniz altyazıyı da otomatik olarak indirmeniz veya izlerken bunu hemen menünün aşağısından değiştirmeniz mümkün. Ayarların en güzel taraflarından biri de Türkçe dil seçeneğinin de seçenekler arasında yer alması. İnternet bağlantısının Türkiye kaynaklı olması da sıkıntı yaratacak düşüncesindeyseniz dahili VPN ayarları bu sorunu da ortadan kaldıracaktır. Ne var ki, bu seçenek bağlantı hızınızı düşüreceği için 720p seçeneğini tercih etmenizi öneririz.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen ve kullanımı sırasında herhangi bir ücret talep etmeyen uygulamaya üye olup beğendiğiniz seriler için kısayollar ve spesifik ayarları kaydetmeniz mümkün. Güncelleme takibini zamanında yakalamak için e-posta adresinizi verip site tarafından bilgilendirilmenizi de öneririz, çünkü versiyonu geride kalan uygulama zaman zaman hizmetlerini yerine getirmekte zorlanabiliyor.