Power2Go

Power2Go

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25,766
  • DOSYA BOYUTU 377.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cyberlink

Power2Go tüm veri, resim, müzik ve video dosyalarınızı, CD/DVD/Blu-ray disklere yazmanıza yarayan gelişmiş bir araçtır.

Power2Go 8 tüm medya dosyalarınızı herhangi bir diske kopyalamanız için gereken tüm araçları size sunan gelişmiş bir CD/DVD/Blu-ray yazıcıdır. Sadece bir disk yazıcı olmanın dışında yeni eklenen sanal sürücü oluşturma, müzik kopyalama, düzenleme, format dönüştürme özellikleriyle de göz doldurmaktadır. Ayrıca yenilenen arayüzü ve sürükle-bırak yöntemi sayesinde yazdırma işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Gelişmiş güvenliği ve güvenlik özellikleriyle birlikte yüklenen Power2Go aynı zamanda sistem kurtarma diskleri oluşturmanıza izin verir. Böylelikle bilgisayarınızın herhangi bir şekilde sorun yaşaması durumunda kolaylıkla geri yükleme yaparak sisteminizi kurtarabilirsiniz. 256-bit disk şifreleme sayesinde tüm değerli verilerinizi kolayca koruyabilirsiniz.

Hazır şablonlar ile DVD menüleri hazırlayabileceğiniz gibi, fotoğraflarınızı interaktif fotoğraf slayt gösterileri şeklinde CD'lere yazdırabilirsiniz. Böylece unutulmaz anlarınızı çok daha şık bir şekilde insanlarla paylaşabilirsiniz.