Purify Blocker

Purify Blocker

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 288
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chris Aljoudi

Purify Blocker, iOS için reklam engelleme uygulaması ve Safari tarayıcıyla entegre çalışıyor.

Purify Blocker, iOS 9 işletim sistemli iPhone ve iPad’inizde internette gezmek için Safari tarayıcıyı tercih ediyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Safariye entegre olarak can sıkıcı reklamları engellemede oldukça başarılı olan uygulama hem reklam alanlarını tamamen ortadan kaldırıyor, hem de sizi izleyen web sitelerini engelleyerek gizliliğinizi koruyor.

iOS 9 ile birlikte Safari tarayıcıda reklamları engellemek mümkün hale geldi. Tarayıcıya entegre olarak hız kesen, fazla veri kullanımına sebebiyet veren, güvenlik riski oluşturan reklamları engelleyen onlarca uygulama geliştirildi. Purify Blocker da bunlardan biri.

Mobilde reklamsız gezinme imkanı tanıyan Purify Blocker, reklamları kusursuzca engellemek için masaüstü için hazırlanmış listeler yerine Safari için özel hazırlanmış listeleri kullanıyor; kendiniz özel liste hazırlamak durumunda kalmıyorsunuz.

Webde 2 kat daha hızlı gezinme, WiFi ve 3G’de %50’ye kadar daha az veri tüketimi sağlama, reklamları boşluk kalmayacak şekilde engelleme, üst düzey gizlilik koruması sağlama özellikleriyle dikkat çeken Purify Blocker’ın tek beğenmediğim yanı fiyatı oldu. Diğer iOS 9 için geliştirilmiş reklam engelleme uygulamaları ile karşılaştırdığımızda fiyatı oldukça yüksek.